Posted by & filed under szkolenia.

Kurs na instruktora makijażu permanentnego

03Jeżeli makijaż permanentny nie ma przed Państwem tajemnic i zajmujecie się nim w sposób profesjonalny, być może chcielibyście zyskać kompetencje, pozwalające na przekazanie swoich umiejętności innym.

Kompletne techniki szkoleń – teoretyczne oraz praktyczne szkolenie przyszłych trenerów makijażu permanentnego.

Podczas Kursu na Instruktora nauczą się Państwo przekazywać wiedzę swoim kursantom w najwyższym stopniu. Uczestnicy kursów są zawsze profesjonalnie przeszkoleni i w najwyższym stopniu przygotowani na oczekiwania rynku. Dzięki współpracy z nami zagwarantują Państwo uczestnikom waszych kursów wysoki poziom, zadowolenie i brak rozczarowania niekompetencją.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości produkty, akcesoria i narzędzia stanowiska szkoleniowe, gdzie pod okiem szkoleniowca poznają i zgłębią.

Dzięki temu kursowi nauczycie się przeprowadzać specjalistyczne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Poznacie techniki dydaktyczne umożliwiające efektywne przekazywanie wiedzy teoretycznej, oraz praktycznych umiejętności nowym adeptom tej niezwykłej dziedziny makijażu permanentnego.

Zapraszamy!

Cena szkolenia – 6 000,00 PLN (dla osób wyszkolonych poza placówką EBC)

Cena szkolenia – 4 000,00 PLN (dla osób przeszkolonych w firmie EBC)