Posted by & filed under Bez kategorii.

Volumizer 3Dtrzynaste
Spektakularne uwodzicielskie spojrzenie Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Volumizer 3D jest to innowacyjna technika w świecie sztucznych rzęs. Jest to idealna alternatywa dla kobiet, które posiadają mało lub bardzo mało rzęs naturalnych oraz dla pań pragnących uzyskać teatralny efekt. Metoda Volumizer 3D nieco różni się od poprzednich metod techniką wykonania i efektem końcowym. Główną cechą wyróżniającą rzęsy Volumizer 3D jest to że można je przekleić do naturalnych rzęs, zwiększając ich objętość od trzech do siedmiu razy. Na każdą naturalną rzęsę można dokleić od 2 do 7 sztucznych rzęs, bez obciążenia naturalnej rzęsy, uzyskując efekt 2-7D. Najważniejsze prawidłowo dobrać odpowiedni kształt, grubość, długość, biorąc pod uwagę czego oczekuje klientka. Rzęsy Volumizer 3D są wykonane z bardzo miękkiego elastycznego tworzywa są elastyczne czarne i błyszczące. Rzęsy 3D są przyklejane za pomocą kleju „ Speedy Long Lasting Black Glue” co pozwala osiągnąć efekt elastycznych sprężystych rzęs. Rzęsy składają się z trzech pojedynczych rzęs, które sklejone są u podstawy, natomiast ich końcówki skierowane są w przeciwne strony, przypominając kształtem literę ’’W’’. W odróżnieniu od klasycznych metod Volumizer 3D wymaga więcej czasu na aplikację od 2do 3 godzin. Czas aplikacji rzęs Volumizer 3D jest uwarunkowany od umiejętności i doświadczenia specjalisty.Rzęsy 3D są odporne na czynniki zewnętrzne takie jak słońce, pot, łzy, woda, para, nie wywołują alergii, nie podrażniają oczu.

PROFFESSIONAL MINK LASHES 3D
Metoda pozwala uzyskać widowiskowy efekt przedłużania i zagęszczenia rzęs, zachowujących przy tym ich naturalny wygląd. Proffessional Mink Lashes 3D zabieg dla osób chcących dodatkowo maksymalnie zagęścić i przedłużyć rzęsy, pozostawiając naturalne piękno .Proffessional Mink Lashes 3D ten ekskluzywny zabieg wykonywany jest poprzez aplikację do naturalnej rzęsy dwóch lub trzech rzęsek Mink Lashes . Proffessional Mink Lashes 3D są bardzo cienkie lekkie i elastyczne, wykonane z elastycznego tworzywa, są odporne na zgniatanie, mają bardzo dobrą przyczepność, doskonale przylegają , nie odkształcają się, w żaden sposób nie obciążają rzęs naturalnych. Mogą być stosowane u alergików.
EXPRESS MAGIC LASHES
Masz imprezę, specjalną okazję czy uroczystość chcesz mieć uwodzicielskie spojrzenie i powalające piękne rzęsy, a nie masz czasu na długi zabieg przedłużania rzęs, ta metoda jest dla Ciebie. Najczęściej wybierana metoda wśród kobiet zapracowanych z ograniczonym czasem .Przedłużanie rzęs metodą Express Magic Lashes polega na bardzo szybkiej aplikacji rzęs. W porównaniu do innych metod przedłużania i zagęszczania rzęs , zaletą tego zabiegu jest czas wykonania zaledwie ok.30 min. W tak krótkim czasie można uzyskać spektakularny efekt pięknych długich i gęstych rzęs. Express Magic Lashes zabieg polega na doklejeniu rzęs jedwabnych lub rzęs mink na rzęsy naturalne. Na jedno oko przypada około 50-120 rzęs. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni, a sama aplikacja jest szybka i przyjemna. Zabieg nie wymaga późniejszego uzupełnienie rzęs.

ZAGĘSZCZANIE i PRZEDŁUŻANNIE DOLNYCH RZĘS
Metoda przeklejenia sztucznych dolnych rzęs jest inna niż w przypadku górnych rzęs, ale również można zastosować metodę 1:1, 1:2, 3D. Ważny aspekt na który trzeba zwrócić szczególną uwagę, to odpowiedni dobór sztucznych rzęs w stosunku do naturalnych, podchodząc indywidualnie do każdej klientki. Im naturalne rzęsy są grube i mocne tym bardziej można zagęścić i przedłużyć dolne rzęsy rzęsami silk lub mink. Jeżeli naturalne rzęsy są słabe i krótkie można je delikatnie zagęścić rzęsami mink. Aplikacja dolnych rzęs utrzymuje się ok.2-3 tygodni, po czym można wykonać uzupełnienie.

Rzęsy 3D Minkdwonaste

o grubości 0.05mm są elastyczne miękkie, czarne i błyszczące doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi , idealnie nadają się do przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Volumizer 3D. 2:1, 3:1.Ich lekkość w żadnym stopniu nie obciąża naturalnych rzęs, dzięki temu zaspokoją wymagania najbardziej wymagających klientek. Rzęsy dostępne są w trzech kształtach J,C,D i w czterech długościach 8,10,12,14 mm. Rzęsy są pakowane w paletach w każdej znajduje się 12 pasków rzęs, są one delikatnie przyklejone za pomocą taśmy, co sprawia że jest to bardzo wygodne dla porcjowania i przechowywania rzęs, ponieważ nigdy się nie rozsypią. Absolutnie nie ma problemu z ich odklejaniem zarówno pojedynczo, jak i po kilka rzęs jednocześnie

Proffessional Mink Lashes rzęsy o grubości 0.07mm z domieszką jedwabiu co sprawi, że są one sprężyste, odporne na mechaniczne uszkodzenia. Proffessional Mink Lashes rzęsy o głębokiej czerni z połyskiem, sprawiają że spojrzenie nabiera blasku i wdzięku, a zarazem są bardzo lekkie i miękkie, w żadnym stopniu nie obciążają naturalnych rzęs. Doskonale nadają się do wielu metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Rzęsy dostępne są w trzech kształtach J,C,D i w czterech długościach 8,10,12,14 mm Rzęsy są pakowane w paletach w każdej znajduje się 16 rzędów rzęs, są one delikatnie przyklejone za pomocą taśmy, co sprawia że jest to bardzo wygodne dla porcjowania i przechowywania rzęs, ponieważ nigdy się nie rozsypią. Absolutnie nie ma problemu z ich odklejaniem zarówno pojedynczo, jak i po kilka rzęs jednocześnie.