Posted by & filed under informacje.

MAGIC LASHES

 pierwsze

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS 1:1 SILK MAGIC LASHES

Te rozkoszne jedwabne rzęsy są tak naturalne, że nikt nie dostrzeże różnicy, są doskonałe do codziennego noszenia i dla aktywnego stylużycia. Można się kąpać, pływać, wypoczywać, spać swobodnie i bez problemu, ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i trwałe. Możesz długo cieszyć się posiadaniem, pięknych i grubszych rzęs 24 godziny na dobę i wiele tygodni. Jednocześnie bez potrzeby używania tuszu do rzęs. Na co dzień i specjalne okazje „Magic Lashes” zwiększą Twoje naturalne piękno. Dłuższe, grubsze i pełniejsze rzęsy uczynią Twoje oczy bardziej zmysłowymi i seksownymi. Stosowane raz stworzą naturalnie uroczy wygląd. „Magic Lashes” są odporne na łzy, wodę oraz pot, możesz w nich chodzić na plażę, basen ,spać

Na czym polega zabieg zagęszczania rzęs? 1:1drugie
„Magic Lashes” to są jedwabne rzęsy, które wyglądają identycznie z naturalnymi. Są odporne na złamania, słońce, deszcz, śnieg. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Silk Magic Lashes 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej. Polipeptyd pozwala rzęsom pozostać elastycznymi i sprężystymi. Jedwabne rzęsy są lekkie, bardzo wygodne i nie powodują obciążenie naturalnych rzęs. Wyglądają bardzo naturalnie, a trwałość ich wynosi nawet do 2 miesięcy.

 

Instrukcja wykonania silk „ Magic Lashes” 1:1
Zestaw „Magic Lashes” do rzęs jest idealnym produktem przeznaczonym dla salonów urody, Klej stosowany przy przedłużaniu rzęs jest mocny i długotrwały. W związku z tym, że zabieg przeprowadzany jest w bezpośredniej bliskości oka, stosowane w zabiegu pęsety muszą być niezwykle bezpieczne i przeznaczone wyłącznie do tego typu zabiegów. Musimy mieć pewność, że nasze zabiegi są zgodne z surowymi procedurami zapewniającymi profesjonalną i bezpieczną obsługę zgodnie z normami i procedurami bezpieczeństwa.

Przedłużanie rzęs krok po kroku

 • Przygotuj stanowisko pracy. Wyczyść swoje narzędzia zanim zaczniesz zabieg siedemnasteprzedłużenia rzęs.
 • Sprawdź czy posiadasz wystarczające światło.
 • Sprawdź czy Twoja klientka używa soczewek kontaktowych, jeżeli tak powinna wyjąć je na czas zabiegu.
 • Klientka powinna znajdować się w wygodnej pozycji j leżąc na łóżku kosmetycznym.
 • Zacznij demakijaż twarzy oraz rzęs. Proponuję umyć twarz bezolejowym preparatem do demakijażu.
  Ważne: Nie należy kręcić rzęs przed rozpoczęciem przedłużania. Na prostych rzęsach łatwiej rozprowadza się klej.
 • Ustal z klientką jaki oczekuje efekt i dobierz odpowiednio rzęsy( kształt, długość, grubość)

Przebieg zabiegu

 • Zabezpiecz dolne rzęsy w celu zapobiegania sklejeniu powiek, używając płatki bezwłókniste lub taśmy bawełnianej. Klientka powinna mieć zamknięte oczy przez cały czas trwania zabiegu.
 • Użyj bezpośrednio na rzęsy primer do odtłuszczania rzęs
 • Mocno wstrząśnij buteleczkę z klejem i umieść krople na szkiełku lub pierścionku. Nie zapomnij o zamknięciu kleju bo może wyschnąć.
 • Jedną ręką weź zakrzywioną pęsetę i oddzielaj pojedynczo naturalne rzęsy odosiemnaste pozostałych.
 • Użyj prostej pęsety do trzymania przedłużonej rzęsy, zanurz około 1/3 do 1/2 końcówki rzęsy w kleju.
 • Przed przyklejeniem sztucznej rzęsy sprawdź czy naturalna rzęsa, którą będziesz przedłużać jest odseparowana od pozostałych.
 • Przy przyklejaniu rzęsy zachowaj odstęp 0,5 mm od nasady naturalnej rzęsy.
 • Nie przyklejaj sztucznej rzęsy do powieki, to może być przyczyną dyskomfortu i podrażnienia skóry. Dokładne rozdzielenie rzęs jest bardzo istotne jeśli chcemy osiągnąć długotrwały efekt.
  Zaczekaj kilka sekund do wyschnięcia kleju suszącej
 • Działaj zgodnie z zasadą: rzęsy bliżej kącika wewnętrznego są krótsze, więc przyklejaj sztuczne rzęsy krótsze, a rzęsy na środku i kąciku zewnętrznym są dłuższe.
 • Zgodnie z regułą sztuczna rzęsa powinna być w 1/2 lub 1/3 dłuższa od rzęs klientki. Wszystkie pytania co do długości rzęs powinny by uzgodnione z klientką przed rozpoczęciem zabiegu
 • Pracuj jednocześnie na obu powiekach. Nakładaj kolejno jedną rzęsę na lewym oku a następnie na oku prawym, ten sposób da Ci wystarczająco czasu na wyschnięcie kleju i nie pozwoli na sklejenie się rzęs. Po zakończeniu zabiegu mamy taką samą ilość rzęs w obu oczach.
  Właściwe prawidłowe przyklejenie jest sekretem do uzyskania pięknego wyglądu. Konsekwencją złego przyklejenia może być krótkotrwały efekt.
  Podczas przyklejania rzęs, jeśli klientka łzawi (np. z powodu zasypiania, ziewania) szybko wytrzyj łzy miękką chusteczką lub gazikiem bezpyłowym
 • Po zakończeniu przyklejania odczekaj jeszcze parę minut, aby klej mógł całkowicie wyschnąć. (Nie zapomnij, że Twoja klientka musi do końca zabiegu pozostać z zamkniętymi oczami).
 • Ostrożnie zdejmij płatki lub taśmę.
 • Poucz swoją klientkę jak należy pielęgnować przedłużone rzęsy w domowych warunkach

Postępowanie po aplikacji pierwsza doba…
Po wyjściu z gabinetu potrzebujesz kilku prostych instrukcji. Pierwsze 24 h są decydujące do skutecznego długotrwałego efektu, więc:
Nie narażaj rzęs na wilgotne powietrze, czy deszcz dopóki klej całkowicie nie wyschnie.
Unikaj gorącej pary wodnej, np. z sauny, czy gorącego prysznicu.
nie trzyj przesadnie oczu.
nie używaj tuszów do rzęs, ani zalotki
Nie używaj środków do demakijażu na bazie oleju, kremu, mleczka. Te produkty mogą rozpuścić klej. Zamiast tego używaj zwykłej wody lub delikatnych środków do demakijażu .
Nie używaj wodoodpornych tuszy do rzęs. Stężenie w tego typu tuszach może rozpuszczać klej i w konsekwencji rzęsy mogą ulec odklejeniu
Jeśli chcesz użyć tuszu używaj tylko tuszów opartych na wodzie na końcówki rzęs a nie na całe. Pomalowanie całych rzęs może spowodować połamanie i\lub powodować gromadzenie się tuszu na rzęsach, co skutkuje skróceniem efektu.
Większość kobiet nie czuje potrzeby używania jakichkolwiek tuszów.
Zaleca się uzupełnienie rzęs dla podtrzymywania efektu pięknych gęstych czarnych rzęs co 3-4 tygodnie.
„MAGIC LASHES”
to pięknie i naturalnie wyglądające rzęsy
Możesz dobrać odpowiadający Tobie zestaw „MAGIC LASHES” pod względem typu, długości i grubości. Dodatkowo oferujemy specjalistyczne kleje do rzęs „Odor Less” lub „Power”.

EL788_1 EL789

 

c_curld_curlj_curl

Specjalizujemy się w produkcji zestawów do przedłużania rzęs o typach krzywizny: J, C i D, grubościach 0,10 mm, 0,15 mm, 0,20 mm i 0,25 mm, długościach 7, 9, 11, 13 i 15 mm oraz ciężarze 0,25, 0,50 i 1,00 gr.

rzęsy 1 rzęsy2

AKCESORIA
Największym atutem odróżniającym nasze rzęsy jest jakość kleju. Oczy są najwrażliwszą częścią naszego ciała. Z tego powodu nasz zespół stworzył specjalne medyczne rodzaje kleju.
dziewiate

SPEEDY Long Lasting Fast Setting Black Glue.
Bardzo mocny I błyskawicznie wysychający czarny klej do przedłużania rzęs. Medyczny klej czarnego koloru bez formaldehydu, specjalno stworzony dla przedłużania rzęs. Wyprodukowano z najczystszych składników. Najlepiej zużyć w ciągu 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w lodówce w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu z oczami natychmiastowo obficie przemyć oczy roztworem soli fizjologicznej. W razie wystąpienia alergicznej reakcji skontaktuj się z lekarzem. Po użyciu wyczyść końcówkę i zakręć nakrętkę.

 

dziesiate

MAGIC LASHES POWER GLUE.
Mocny i szybko wysychający czarny klej. Medyczny klej czarnego koloru bez formaldehydu, specjalno stworzony dla przedłużania rzęs. Klej posiada atest medyczny , spełnia wszystkie normy i standardy międzynarodowe FDA i europejskie. Wyprodukowano z najczystszych składników. Najlepiej zużyć w ciągu 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w lodówce w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu z oczami natychmiastowo obficie przemyć oczy roztworem soli fizjologicznej. W razie wystąpienia alergicznej reakcji skontaktuj się z lekarzem. Po użyciu wyczyść końcówkę i zakręć nakrętkę.

 

Created with Nokia Refocus

Black Glue
Klej o zredukowanym zapachu . Dla początkujących lub do stosowania u osób wrażliwych.

 

 

 

jedenaste

Gel Glue Remover
Jest to bardzo delikatny żel do usuwania kleju.