Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski Izraelskiej firmy European Beauty Concept – „Koncepcja Europejskiego Piękna”.

EBC w dziedzinie makijażu permanentnego znana jest od 1984r.
Firma oferuje wysoką jakość produktów przy stałej atrakcyjnej cenie z pełnym wsparciem klientów.
Firma produkuję pigmenty, elementy i całe niezbędne profesjonalne wyposażenie do makijażu permanentnego. Wszystkie produkty są wyjątkowo ekskluzywnie zaprojektowane.
Firma posiada wyjątkowy dorobek w rozwoju kosmetyki i produkcji profesjonalnych produktów do pielęgnacji urody.

Nasza produkcja obejmuje cztery departamenty:
1. Permanentny Makeup „Metoda Hand”
2. Permanentny Makeup „Digital Machine Meted”
3. System Przedłużania rzęs
4. Przedłużanie i stylizacja paznokci „Dipping”

Długoletnie doświadczenie pomaga w osiaganiu naszego głównego celu jakim jest satysfakcja klientów. Ostatnie lata to częste uczestnictwo w targach oraz pokazach promujących własną produkcję. Według przeprowadzonych badań Europen Beauty Concept uzyskało wysoką pozycję w rynku wśród firm o podobnym profilu produkcji. Nasza firma osiągnęła duży udział w rynku zagranicznym. Nasze produkty są łatwe i proste w stosowaniu.

Zespół izraelskich Kosmetologów i Inżynierów pracuje nieprzerwanie prowadząc liczne badania i doświadczenia. Ich celem jest stworzenie nowych i bardziej zaawansowanych produktów które mają zaspokoić pojawiające się nowe potrzeby naszych klientów.

Development & Zakłady produkcyjne są w zgodności z regulacjami dotyczącymi jakości GMP Safety.

Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, zgodnie z normą DIN EN ISO 9002. Furthermore, certyfikat CE.