Posted by & filed under informacje.

DSC_0511 DSC_0519

PERFECT BRWI – MAKIJAŻ PERMANENTNY – METODA RĘCZNA

Dziś częściej niż kiedykolwiek kobiety stosują makijaż permanentny w okolicach ust, brwi i oczu. Makijaż permanentny robiony ręcznie jest najłagodniejszym i najprostszym sposobem implantu barwnika pod skórę

Metoda ta ogranicza wydatki związane ze stosowaniem kosmetyków upiększających jednocześnie nadaje naturalny wygląd. Ręczna metoda jest jednocześnie najłagodniejszą i również najłatwiejszą do opanowania metodą makijażu permanentnego. Nasz makijaż permanentny polega na ręcznym wszczepianiu pigmentu w skórę. Metoda ta jest bezpieczna i sprawia wrażenie naturalnego wyglądu.

Opatentowanie EBC „Perfect brwi” ręczną piórkową metodą ma tak zaprojektowane ułożenie igieł, aby zapewnić maksymalny komfort, szybkie gojenie, pełną kontrolę, niewielkie lub praktycznie brak potrzeby poprawek oraz 100% dyspozycji. Ważne dla wszystkich, końcowy efekt jest piękny i naturalnie wyglądający

metoda reczna

Zalety wykonania zabiegu ręczną metodą piórkową „Perfect brwi” – makijaż permanentny

 • pełną kontrolę nad zabiegiem, nie występuje proces cofania koloru, doskonała widoczność pola pracy podczas zabiegu
 • brak zatykania maszyny przez pigment
 • brak ruchomych części
 • brak uszkodzeń mechanicznych
 • 100% sterylności
 • minimum bólu i opuchlizny
 • krótki czas gojenia

 

W Ręcznej metodzie piórkowej wykonują się kreski włos po włosie. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cienkiego do grubego. Ręczna metoda jest tak perfekcyjna, że trudno odróżnić czy jest to makijaż permanentny czy naturalne brwi. Nauka techniką ręcznej metody „Perfect brwi” jest tak łatwa, że każdy ją polubi. Wszelkie problemy, które mogą zniechęcić Cię z wyboru tej metody jako zawodu zostały wyeliminowane. Technika ta zapewnia pełną kontrolę i nie pozostawiając miejsc na błędy. Metoda ręczna jest tak doskonała że nie musisz się martwić o mechaniczne niedoskonałości, jakie powstają w metodzie maszynowej. Wyeliminowano konieczność stosowania kosztownych igieł. Pigmenty-kolory które używamy są organiczne – naturalne. Pigment wpuszczamy do warstwy górnej naskórka, co zapewnia szybsze gojenie. Metoda ta nie powoduje obrony organizmu, która powoduje wypychanie pigmentu, za czym idzie brak konieczności stosowania zabiegów korekcyjnych nieodzownych w metodzie maszynowej.

perfect brwiiTechnika wykonana ręczną metodą piórkową „Perfect brwi”?
Bardzo prosta. Cała procedura wykonania permanentnego makijażu polega na wprowadzeniu pigmentu w warstwy naskórka za pomocą pióra w które jest zamontowana sześciopunktowa igła Przez lata badań odkryliśmy, że sześć igiełek daje możliwość uzyskania naturalnego wyglądu brwi. Igły są wprowadzane pod skórę, przesuwane nieco do przodu, a następnie delikatnie obracane od przodu do tyłu w celu pozostawienia pigmentu pod skórą. Ponieważ mamy do czynienia z metodą ręczną jest ona całkowicie pozbawioną hałasu, mamy pełną kontrolę nad rozprowadzeniem koloru. Pigment nie zostanie wprowadzony pod skórę do póki nie odchyli się skóry. Maksymalny komfort.
Makijaż permanentny – ręczna metoda instrukcja
Technika ta daje pełną kontrolę nie pozostawiając miejsca na błędy. W EBC „Perfect brwi” stosuje się najwyższej jakości odporne na przebarwienia pigmenty. Nie ma potrzeby stosowania autoklawu, ponieważ metoda ręczna „Perfect brwi” jest w 100% doprecyzowana. Nie musisz martwić się o awarie mechaniczne dość powszechne w skomplikowanych i drogich maszynach rotacyjnych. EBC „Perfect brwi” pigment jest implantowany w naskórek umożliwiając szybkie gojenie. Organizm nie jest w stanie kondensować pigmentu, co zdarza się w przypadku maszyn. Spróbuj i odmień swoje życie.Makijaż łatwiejszy niż to sobie wyobrażasz
Metoda EBC „Perfect brwi” makijaż permanentny została doskonale opisana w podręczniku. Zawiera on instrukcje jak używać zestawu kilku cienkich igieł, jak je zanurzać w pigmencie i wbijać pod skórę. W porównaniu z innymi metodami ta jest łagodna, bezpieczna i podlega pełnej kontroli. Igły delikatnie wbijane pod skórę umieszczają tym samym pigment pod warstwą naskórka. Polega ona na delikatnym uniesieniu skóry celem umieszczenia pod nią barwnika. W metodzie tej widoczna jest zdecydowana różnica w odczuwaniu bólu przez klienta. Wiele osób mających wykonywany makijaż permanentny metodą maszynową potwierdza fakt, że metoda ręczna jest delikatniejsza. Skóra dużo szybciej powraca do zdrowia, a efekt końcowy wygląda naturalnie, miękko i pięknie.

Czy to bezpieczne?
Oczywiście. EBC „Perfect brwi” metoda ręczna jest stuprocentowo bezpieczna. W całym procesie stosowane są jedynie pigmenty wyprodukowane z naturalnych składników. Jednorazowe igły, uchwyty, pędzle, kubki do pigmentu dają dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Zabieg nie daje dodatkowych komplikacji. Nie ma potrzeby stosowania autoklawu lub sterylizatora. Aby uniknąć ewentualnych reakcji skórnych oraz w celu sprawdzenia koloru stosuje się test płatkowy. Renomę, jaką cieszą się barwniki systemu EBC „Perfect brwi” zawdzięczają naturalnemu wyglądowi, łatwości aplikacji i końcowemu efektowi zgodnemu z oczekiwaniami. Efekt końcowy jest tak naturalny, że klienci nie jednokrotnie spotykają się z opiniami, iż ich makijaż niczym nie różni się od naturalnego. Fakt, iż pigmenty są w formie płynnej ułatwia aplikację ich w warstwy naskórka, a ich wysoka jakość nie powoduje powstawania przebarwień.
Na pierwsze pytanie zadawane przez klienta:

„Czy to boli?”
odpowiedź brzmi:
„To nie jest bolesne, regulacja pęseta boli bardziej”.
„Perfect brwi”- piórkowa metoda zapewnia maksymalny komfort podczas całego zabiegu. Zabieg jest bardzo delikatny. Szybkie gojenie jest skutkiem mniejszej liczby nakłuć skóry w jednym miejscu. Z „Perfect brwi” w pełni kontrolujesz tempo aplikacji pigmentu. Jeżeli klient zaczyna odczuwać dyskomfort możesz zmniejszyć prędkość wprowadzania pigmentu.
Aby przyspieszyć proces gojenia po zabiegu należy stosować maść, która złagodzi proces gojenia.

Kolory
Kolory do brwi: miodowa czerń, jasny brąz, ciemny brąz. Nasze pigmenty w proszku można mieszać celem uzyskania najbardziej naturalnego i oczekiwanego efektu. Każdy kolor można dowolnie rozjaśnić lub przyciemnić. Masz do dyspozycji pięć kolorów oczu i brwi, dzięki czemu możesz mieszając otrzymać nieograniczoną paletę barw i odcieni.
Jak dobrać odpowiedni kolor?
Aby spełnić oczekiwania klienta wstępnie oceń jego potrzeby dobierając kolor zbliżony do jego wyobrażeń. Najlepiej jest zacząć od najjaśniejszego stopniowo go przyciemniając od czasu do czasu wykonując za pomocą wykałaczki próby na skórze.

Test koloru
Aby przetestować kolor skóry klienta nanieś za pomocą wykałaczki pigment w pobliżu miejsca wykonania makijażu permanentnego. Delikatnie rozetrzyj i sprawdzi poprawność wyboru.

Test uczuleniowy
Wykonanie testu w obszarze wykonywania makijażu jest proponowane nie tyle z powodu możliwości wystąpienia reakcji uczuleniowej, ale by sprawdzić, czy mogą wystąpić jakiekolwiek zmiany koloru. Powodem tego jest fakt, że czasami zabarwienie skóry może zmienić się na szary kolor. Aby się upewnić, że wszystko przebiegnie poprawnie należy wykonać mały tatuaż w rejonie przewidywanego wykonania makijażu, a następnie miejsce to poddać tygodniowej obserwacji. Po tygodniu dokonujemy porównania koloru wykonanego tatuażu z kolorem pigmentu w butelce. Jeżeli różnice są widoczne, oznacza to, że klient ma dużo niebieskich barwników skóry. W związku z tym, że kolory są przejrzyste należy mieszać je z wodą.

ZESTAW EBC „PERFECT BRWI” RECZNA METODA PIORKOWA .Jest to doskonały zestaw dla osób, które są otwarte na świat Permanentnego Makijażu i zawiera wszystkie podstawowe elementy dla zapewnienia pełni sukcesu. Zestaw zawiera wszystko czego potrzebują profesjonaliści:

 • 4 pigmeny w płyniePM406
 • 4 pigmenty w proszku
 • 10 igieł
 • 1 pióro
 • 1 aluminiowy kufer
 • 1 płyta DVD
 • 10 pojemniczków na barwnik
 • 1 podstawkę pod barwnik