Posted by & filed under informacje.

Jest w 100% wodoodporna!!!mslogo02

Jest to zabieg polegający na nałożeniu na naturalne rzęsy Klientki semi – permanentnego tuszu MagicScara.

MagicScara zapewnia efekt pięknie wytuszowanych, wodoodpornych i nie rozmazujących się rzęs nawet przez 3 tygodnie!
Tak, jak w przypadku tradycyjnego tuszu do rzęs, ilość zaaplikowanych warstw MagicScary decyduje o ostatecznym wyglądzie. Za pomocą MagicScara można uzyskać wręcz dowolny efekt:
od naturalnego – z delikatnym podkreśleniem oka i jego oprawy
po bardzo wyrazisty – ze znacznym pogrubieniem, zagęszczeniem i wydłużeniem rzęs

02MagicScara charakteryzuje się tym , że jest zdecydowanie lżejsza od tradycyjnej maskary, dzięki czemu jej aplikacja nie obciąża naturalnych rzęs. Nadaje naszym rzęsom odcień głębokiej i wyrazistej czerni , jednocześnie zachowując naturalną ich elastyczność. Jest w 100% wodoodporna, będąc idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie : korzystających z basenu lub siłowni. Nie ma potrzeby aplikowania i zmywania jej codziennie, co wiąże się z dużą oszczędnością czasu. MagicScara może być również stosowana jako naturalne dopełnienie zabiegu przedłużania rzęs 1:1. Przy aplikacji MagicScara na dolnych rzęsach znika problem codziennego domalowywania ich tuszem, aby wyrównać efekt.

Co powoduje, że Magicscara jest tak wyjątkowa?
– przy przestrzeganiu odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się do 3 tygodni.Close-up of beautiful woman eye with red rose and stylish makeup
– nie ma potrzeby codziennego tuszowania rzęs. wystarcza jedna aplikacja raz na 3 tygodnie
– rzęsy nie są nadmiernie obciążone -MagicScara jest lżejsza niż tradycyjny tusz do rzęs , dzęki czemu nasze rzęsy zachowują swoją naturalną elastyczność, tak ważną dla prawidłowego ich wzrostu
– MagicScara nadaje rzęsom barwę głębokiej czerni, czego nie jest w stanie nadać tradycyjna mascara.
– MagicScara jest w 100% wodoodporna – nie rozpuszcza się pod wpływem deszczu, kąpieli w basenie, czy podczas wysiłku fizycznego.
– W zależności od ilości aplikowanych warstw możliwe jest uzyskanie dowolnego efektu – od delikatnego podkreślenia do znacznego pogrubienia i zagęszczenia
– Magicscara stanowi również naturalne dopełnienei zabiegu przedłużania rzęs – zastosowanie Magicscara na dolnych rzęsach wyrównuje efekt pomiędzy górnymi i dolnymi rzęsami.
– Po okresie 3 tygodni MagicScara powinna zostać zmyta w certyfikowanym salonie, po czym można ponowić zabieg.

Szkolenia

Organizujemy warsztaty szkoleniowe z zakresu aplikacji produktów Magicscara. Nasze kompleksowe szkolenia odbywają się w grupach 1-2 osobowych i w swoim programie obejmują:

1) część teoretyczną:
– teoria produktów MagicScara
– zasady pielęgnacji rzęs
– przeciwskazania do zabiegu
2) część praktyczną:
– techniki przygotowania rzęs do zabiegu
– właściwa aplikacja produktów w zależności od oczekiwanego efektu
– bezpieczne usunięcie MagicScara i przygotowanie rzęs do kolejnego zabiegu
Po wykonaniu zabiegu instruktażowego przez trenerkę, zadaniem kursantki jest właściwe wykonanie zabiegu przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy.
Jest to warunek ukończenia szkolenia.
Po ukończeniu szkolenia kursantka otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu, uprawniający do samodzielnego wykonywania zabiegów MagicScara