Posted by & filed under Bez kategorii.

06FAQ
Co to są „Magic Lashes”?
„Magic Lashes” metoda przedłużania i zagęszczania Twoich naturalnych rzęs, rzęsami jedwabnymi. Są one stosowane „włos na włos” bezpośrednio na Twoje własne rzęsy co zapewnia całkowicie naturalny wygląd.
Jaka jest trwałość takiej metody?
Właściwie zastosowane „Magic Lashes” utrzymują się do dwóch miesięcy. Prawidłowo stosowane mogą się utrzymać przez cały cykl wyrastania i wypadania rzęsy.
Jaka jest różnica między J, C i D?
W kształcie rzęsy. Najbardziej podkręcony jest typ D, najmniej J. C – średnio podkręcony.
Jak należy pielęgnować „Magic Lashes”?
Należy zachować ostrożność, nie należy pocierać oczu. Ponadto wszelkie kremy, płyny do usuwania makijażu, płyny i środki czyszczące lub zawierające oleje mogą osłabić przyczepność. W okolicach oczu kremy należy stosować w niewielkich ilościach unikając bezpośrednio miejsca aplikacji „Magic Lashes”.

Kto może wykonywać zabieg przedłużanie i zagęszczanie rzęs „Magic Lashes”?
Wykwalifikowani specjaliści którzy przeszli odpowiednie szkolenie z technik przedłużania i zagęszczania rzęs. Licencjonowani kosmetolodzy, estetycy, technicy makijażu permanentnego lub kosmetyczki.

Jak można się nauczyć przedłużać rzęsy „Magic Lashes”?
W celu poznania tajników „Magic Lashes” zapraszamy na szkolenie które odbywają się w Warszawie. Szczegóły w dziale Szkolenia więcej »

Jak wielu klientów można obsłużyć przy pomocy jednego zestawu?
Starter Kit przy właściwym stosowaniu może wystarczyć do wykonania 300 zabiegów. Pro-Kit jest w stanie wykonać około 800 zabiegów. Przy właściwym stosowaniu zużycie kleju wynosi 1 kropla, a zużycie rzęs od 40 do 150 sztuk na jednego klienta.

Dlaczego zestaw zawiera cztery długości rzęs?
Aby stworzyć bardziej naturalnie wyglądające rzęsy należy stosować kilka długości. Dłuższe rzęsy mogą być stosowane w środkowej części lub w kącikach oczu. Wszystko zależy od indywidualnie preferowanego stylu.

Czy niezbędne są uczuleniowe testy skórne?
Nie, ponieważ rzęsy i klej nie wchodzą w bezpośredni kontakt ze skórą, więc nie są wymagane testy skórne.
Jaka jest różnica pomiędzy Półnaturalnymi Stałymi rzęsami, a tradycyjnymi sztucznymi rzęsami?
Główne różnice są następujące:
sposób przyklejania,
rodzaje rzęs,
technika aplikacji,
ostateczny wygląd i trwałość.

Tradycyjne sztuczne rzęsy są zwykle wykonane z taśmy lub z wielu rzęs wiązanych ze sobą i klejone są bezpośrednio na powieki.
Wysychający klej jest często przyczyną dyskomfortu i może powodować przedwczesne wypadanie naturalnych rzęs. Tradycyjne sztuczne rzęsy utrzymują się zaledwie kilka dni, często dając nienaturalne uczucie ciężkich powiek.

Półnaturalne Stałe rzęsy wyglądają identycznie z naturalnymi. Są odporne czynniki mechaniczne. Przyklejenie rzęs polega na przyklejeniu ich do naturalnych włosów i powolnym wysychaniu kleju. Polipeptyd pozwala rzęsom pozostać elastycznmi i sprężystmi. Technika Półnaturalnych Rzęs Stałych polega na indywidualnym przedłużaniu każdej naturalnej rzęsy przez przyklejanie do niej sztucznej. Półnaturalne rzęsy są lekkie, bardzo wygodne i nie powodują przedwczesnego wypadania naturalnych rzęs. Wyglądają tak naturalnie, a trwałość ich wynosi nawet do 2 miesięcy.